Starší žiaci 7.kolo

18.09.2016 majstrovský zápas I. B trieda U15 STARŠÍ ŽIACI 7. kolo sezóna 2016/2017

ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová – ŠK Bobrovec 4:0 (1:0)

Góly: 19´ Čajka03, 37´ Lis, 51´ Pavlík, 66´ Čajka st.,

Zostava: Labaška 6, Králik 7, Kapalko 7, Šumský 7 (60´Hartmann 6), Rypák 7, Bobka 7 (65´Dzuroška 6), Čajka © 7, Gábor 7 (59´Cupra 6), Lis 7 (60´Jaraba 6) Pavlík 8 (65´Matej 6), Čajka03 7 (53´Maťko 7)

Hodnotenie: 10-9 vynikajúci, 8-7 nadpriemerný, 6-5 priemerný, 4-3 podpriemerný, 2-1 veľmi slabý

Najlepší hráč: Pavlík

Žlté karty: neboli   Červené karty: neboli

Hneď na začiatku sme zahrávali dva rohové kopy, ale nič sme z nich nevyťažili. V 6. minúte Čajka st. mieril nad. V tej istej minúte sa k zakončeniu dostali aj hostia, ale Labaška bol na mieste. Potom sa začalo dobíjanie bránky Bobrovca. Mali sme niekoľko dobrých šancí, ale nedokázali sme ich využiť. Súper bránil svoju šestnástku s deviatimi hráčmi. Tam sa hostia snažili narúšať našu snahu a odkopávať lopty do bezpečia. Gól sa nám podarilo streliť až v 20. minúte keď sa po strele Čajku st. presadil Čajka03. Do konca prvého polčasu sa nám už ďalší gól pridať nepodarilo.

Vyšiel nám úvod druhého polčasu. V 37. minúte vystrelil Čajka03, brankár loptu len vyrazil a dobiehajúci Lis loptu hlavou dorazil do siete. Aj naďalej sme sa prebíjali súperovou prehustenou obranou. V 50. minúte sa parádnou strelou z 25 metrov trafil pod brvno Pavlík a pridal tak náš tretí gól. Znovu sa do hry postupne dostali aj mladší hráči z lavičky. Pokračovali sme v nátlakovej hre a štyri minúty pred koncom zápasu sa strelou zo šestnástky trafil Čajka st. a uzavrel tak skóre zápasu na konečných 4:0. Slovo trénera: Znovu sme odohrali zápas na polovici súpera. Hru sme kontrolovali a súper sa len bránil. Mali sme aj viacero šancí, len škoda že sme ich nedokázali využiť.