U11 na celoslovenskom turnaji v Kraľovanoch.

V sobotu 08.06.2019 sme sa s našou U11 zúčastnili na jednom z najväčších mládežníckych turnajov na Slovensku „Kraľovany Cup 2019“. Tohto turnaja sa zúčastnilo až 28 družstiev z celého Slovenska, od Bratislavy až po Košice. Niektoré tímy naozaj zvučných mien. Tímy boli rozdelené do štyroch skupín a na štyroch ihriskách sa hralo systémom 5+1, každý s každým, 1x 18 minút, pričom do ďalších bojov postupovali prví dvaja z každej skupiny.

Naša skupina: MFK Tatran LM, MŠK Senec, FK Zvolen, Dynamo Diviaky,
ŠK Kriváň L. Ondrašová, KAC Košice, Dievčatá výber,

Náš klub reprezentovali títo hráči: Kutnár, Krajčuška, Matej, Perun, Staroň, Vyskočil, Frič, Kloták, Minařík, Šuňa, Kmeť,

Naše výsledky: Zvolen – Ondrašová 1:0, Košice – Ondrašová 2:3, Ondrašová – Diviaky 2:0, Ondrašová – Tatran LM 1:1, Senec – Ondrašová 1:2, Ondrašová – Dievčatá výber 1:1,

V prvom zápase sme nastúpili proti Zvolenu. Ako už tradične na turnajoch, aj teraz sme prespali úvod prvého zápasu. Dostali po našej chybe gól, na ktorý sme už nedokázali odpovedať. Z dvoch štandardiek sme síce nastrelili najskôr tyč a potom brvno súperovej bránky, ale z hry sme súpera neohrozili. V druhom zápase proti Košiciam to už bolo iné mužstvo. Pridali sme v nasadení aj dôraze a zlepšili sme sa aj v ostatných herných činnostiach. Nakoniec to prinieslo naše víťazstvo.
Góly dali Perun, Frič a Vyskočil.

V treťom zápase proti družstvu Diviak predviedli dobrý výkon všetci hráči. Súper síce nastrelil brvno, ale inak sme mu nič nedovolili. Boli sme lepším mužstvom a naše víťazstvo bolo zaslúžené.
Góly dali Frič a Kutnár.

Vo štvrtom zápase s Tatranom LM sme mali viac z hry a počas celého zápasu sme boli o niečo lepší ako náš súper. Tatran nám dal gól s jedinej šance do ktorej sme ho pustili. Naopak, nám sa neodanilo dostať loptu do súperovej siete ani z viacerých vyložených príležitostí. V tomto zápase nám chýbalo aj kúsok šťastia.
Vyrovnávajúci gól nakoniec strelil Kutnár.

V piatom zápase nás čakal zatiaľ výborne hrajúci Senec. V tvrdom vyrovnanom zápase, plnom osobných súbojov sme sa však nestratili. Najskôr sme dostali smolný gól priamo z rohu, ale naším oduševneným výkonom, odhodlaním a nasadením sme napokon zápas dokázali otočiť v náš prospech. V tomto zápase viacerí naši hráči pocítili, že futbal niekedy aj bolí. Nepodali sa však, a bojovali ako levy. Bol to náš najlepší zápas na turnaji.
Naše góly dali Frič a Staroň.

V poslednom zápase sme nastúpili proti Výberu dievčat. V ťažkom zápas proti starším aj fyzicky vyspelejším dievčatám sme nakoniec po bojovnom výkone uhrali remízu.

Po tomto zápase sme najskôr tešili z postupu do štvrťfinále, no nakoniec po sčítaní nám na postup chýbal jediný bod. Aj keď trochu sklamaní sme si nakoniec odniesli tretie miesto v skupine a každý hráč si od organizátora prebral aj pamätnú sošku.

Bola to výborná akcia a aj keď sme nepostúpili do ďalších bojov nesklamali sme. Hráči si odniesli veľa pekných zážitkov a dúfame, že aj nejaké futbalové skúsenosti. Lebo dostať sa na takýto turnaj a mať možnosť zahrať si zápasy proti súperom z väčších klubov nebýva každý deň.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.

Menu