V Hubovej o všetkom rozhodli góly z úvodu polčasov

19. kolo odohrala Liptovská Ondrašová netradične v doobedných hodinách na ihrisku v Hubovej. Hráčom Ondrašovej, ktorí nastúpili na zápas opäť v oklieštenej zostave, sa nepodarilo zachytiť úvod zápasu a už v 4. minúte inkasovali prvý gól. Paradoxne, od tohto momentu začala hrať Ondrašová aktívnejšie a domáci boli pod čoraz väčším tlakom. Prvopolčasová aktivita priniesla hosťom dve sľubné šance. Najprv sa ďalekonosnou strelou pokúsil prekonať brankára domácich L. Zeleňák a neskôr sa po ukážkovej kombinácii L. Zeleňáka s L. Gvothom dostal do dobrej streleckej pozície na hranici šestnástky D. Mirga. Oba strelecké pokusy však brankár domácich zneškodnil, a tak sa prvý polčas skončil tesne 1:0.

Polčasová prestávka pomohla viac domácim ako hosťom, ktorí využili nesústredenosť hráčov Ondrašovej aj po druhýkrát a opäť v 4. minúte polčasu skórovali. Dvojgólové vedenie dodalo domácim potrebné sebavedomie, prevzali iniciatívu a 3 body si už postrážili. V závere sa im dokonca podarilo streliť aj 3 gól, ktorým stanovili konečný stav stretnutia na 3:0.

Hráč zápasu: L. Zeleňák

Nasledujúci zápas odohrá Liptovská Ondrašová v nedeľu 7. 5. 2023 na domácom ihrisku proti Bobrovcu. Zápas sa začne o 16:30.