Víťazná rozlúčka so sezónou 2021/2022

V poslednom kole sezóny vycestovalo A mužstvo Liptovskej Ondrašovej do Jamníka. Zápas sa začal vyvíjať lepšie pre domácich, ktorí otvorili skóre po štandardnej situácii. Hráči Liptovskej Ondrašovej však dokázali veľmi rýchlo odpovedať, keď už o dve minúty po inkasovanom góle vyrovnal krížnou strelou zvnútra šestnástky M. Sokol. Od vyrovnávajúceho gólu prevzali hráči Ondrašovej kontrolu nad zápasom a zakrátko sa opäť zásluhou M. Sokola ujali vedenia. V druhom polčase hostia pohrozili zo štandardnej situácie, S. Dráb v bránke hostí však najväčšiu príležitosť domácich zneškodnil. Zakrátko na konečných 3:1 upravil po rýchlom protiútoku M. Sokol, ktorý tak zavŕšil čistý hetrik.

Hráči zápasu: Miroslav Sokol, Patrik Kuna

V sezóne 2021/2022 sa A mužstvo ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová umiestnilo na treťom mieste so ziskom 36 bodov (10 výhier, 6 remíz, 8 prehier).