Výborný tímový výkon korunovaný siedmimi gólmi

A mužstvo Liptovskej Ondrašovej odohralo 25. kolo vo Valaskej Dubovej. Hráči z Ondrašovej sa počas celého zápasu prezentovali pekným kombinačným futbalom a dobrou streleckou efektivitou, vďaka čomu zdolali súpera vysoko 1:7. Základ vysokého víťazstva položili hostia už v prvom polčase, ktorý vyhrali v pomere 1:3. Krátko po prestávke mohli domáci zápas zdramatizovať gólom z pokutového kopu, Sebastián Dráb v bránke hostí však strelu z bieleho bodu zneškodnil. Hosťom sa potom podarilo vsietiť ešte štyri góly, a tak sa napokon tešili z najvyššieho víťazstva v sezóne.

Hráč zápasu: Miroslav Sokol

Nasledujúci zápas odohrá A mužstvo Liptovskej Ondrašovej v nedeľu 19. 6. 2022 o 17:30 na domácom ihrisku proti TJ Liptovský Ondrej.