Vysoká prehra v Prosieku

3. kolo odohralo A mužstvo Liptovskej Ondrašovej v Prosieku. Zápas sa od začiatku vyvíjal v prospech domácich, ktorí v priebehu prvého polčasu herne výrazne dominovali a zo svojho tlaku vyťažili okrem niekoľkých šancí aj dva góly. Víťazstvo sa hosťom podarilo definitívne spečatiť krátko po prestávke, keď v priebehu dvoch minút strelili ďalšie dva góly. Od tohto momentu sa hra vyrovnala, zápas sa však prakticky už len dohrával. Žiaľ, napriek jasnému výsledku došlo v poslednej štvrtine zápasu k hororovému zraneniu. Striedajúci hráč Prosieka vybehol na ihrisko bez rozcvičky a v dôsledku nešťastnej zhody okolností a nezvládnutej koordinácie utrpel vážne zranenie chodidla.

V úplnom závere domáci ešte prikrášlili výsledok po štandardnej situácii, a tak A mužstvo Liptovskej Ondrašovej napokon v Prosieku utrpelo porážku 5:0.

Nasledujúci zápas odohrá A mužstvo Liptovskej Ondrašovej v nedeľu 28. 8. 2022 o 16:00 na domácom ihrisku proti FK Liptovské Vlachy.