Zápas s Beňadikovou prekvapenie nepriniesol

8. kolo odohralo A mužstvo Liptovskej Ondrašovej na domácom ihrisku s Beňadikovou. Vzhľadom na priebežnú tabuľku boli papierovým favoritom stretnutia hostia, no v úvode stretnutia nebol vidieť medzi tímami výrazný výkonnostný rozdiel. Všetko sa však zmenilo po chybe v obranných radoch Ondrašovej, z ktorej rezultoval rýchly protiútok hostí a následne faul v pokutovom území. Nariadenú penaltu hostia premenili a momentum zápasu sa prenieslo na ich stranu. Priebeh hry okrem úvodného gólu výrazne ovplyvnili aj vynútené striedania na strane Ondrašovej, ktorá pre zdravotné problémy prišla v priebehu prvého polčasu o dvoch hráčov zo stredu poľa a aj o brankára. V druhom polčase na ihrisku dominovalo už len jedno mužstvo, Ondrašová mala problémy už pri vyvážaní lopty a v útoku bola prakticky bezzubá. Naopak, hosťom sa podarilo vsietiť aj druhý gól, keď využili zaváhanie domáceho brankára, ktorý vyrazil center do šestnástky priamo na kopačky súpera. V súboji s papierovým favoritom sa tak žiadne prekvapenie nekonalo, Beňadiková si z Ondrašovej odniesla všetky tri body.

Hráč zápasu: T. Močary

Nasledujúci zápas odohrá A mužstvo Liptovskej Ondrašovej v nedeľu 2. 10. 2022 v Podturni. Zápas sa začne o 10:30.