Žiaci 10.kolo

Nedeľa 6.5.2012 futbal žiaci Tatran Hybe – ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová 6:4 (4:0)

Zostava: D.Deák,M. Boltižiar, F. Ratulovský, D. Havko, E. Majer, P. Mičáň , M. Santus, P. Feherpataky (K) A. Čerstvík,          S. Sprušanský, K .Zatkulák ,T. Trochta, P. Zaťkovič, L. Želonka                                                                                                            Góly: Zatkulák 3x, Santus 1x

Pred odchodom na zápas ma čakalo nemilé prekvapenie. Pri mikrobuse ma čakalo 20 chlapcov, čo bolo niečo čo sa u žiakov nestalo už dosť dlhú dobu. Päť chlapcov muselo ostať doma, lebo nebolo toľko miesta, keď že v minulosti sme mali problém, aby nás vôbec išlo na zápas 11. Boli aj slzičky, ale všetko sme si vysvetlili a chlapci to pochopili ,čo som bol veľmi rád. K zápasu sme nastúpili sme v tej najsilnejšej zostave, akú sme mohli za poslednú dobu dať dohromady. Mysleli sme na body a vrátili sme sa naprázdno. Prvý polčas to bolo všetko možné len nie futbal z našej strany. Vo všetkom sme boli pomalí. Domáci sa dostali štyri krát pred našu bránu a štyri krát sme pykali. Do druhého polčasu boli nutné zmeny. Urobil som nejaké preskupenia (hlavne v bráne) a už to bolo niečo iné. Zrazu sme vedeli si prihrať, vystreliť a nakoniec sme zo stretnutia urobili drámu. Nebyť znovu hlúpej chyby asi päť minút pred koncom mohli sme miesto debakľu zobrať domácim aspon bod. Ale bude to ponaučenie aj pre mňa, že nielen meno robí z nich futbalistov. Za druhý polčas musím pochváliť chlapcov, že čo som im povedal v šatni to sa snažili dodržiavať. Zvlášť si zaslúži pochvalu (kiko) Kristián Zaťkulák autor hatricku, Matúš Santus, Paťo Feherpataky. Od ostatných som čakal podstatne viac. Stali sa aj nejaké prešlapy, ale tie si rozoberieme na tréningu.

tréner: Ján Mudroň

asistent trénera: Pavel Janove