Šk Kriváň Liptovská Ondrašová  :  Šk Demänová
                                                  2         :        1          /1:1/

Zostava:Kubovčík M.,Ratulovský F.,Boltižiar M.,Trochta P.,Fehérpataky M., Majerčík D.,Benikovský M.,Mičáň P.,Staroň K., Rázga M.,Melek A.,Melek P.

Góly: Staroň Kristián,Mičáň Peter

K tomuto zápasu sme pristupovali s tým, že nechceme okúsiť chuť prehry. Začiatok zápasu bol zo strany domácich ustráchaný, čo hostia skoro využili keď z čistej šance nastrelili tyčku, následne brvno a aby toho nebolo málo tak ďalšiu tyčku. Po tomto momente sa chlapci spamätali,  začali kombinovať spresnili hru a vynútili si tlak. Náš prvý gól po skrumáži pred brankou hostí dal Kristián Staroň, ktorý sa najlepšie zorientoval a dal gól k čomu mu blahoželám nakoľko je to iba chlapec, ktorý je v prípravke, ale predvedením takéhoto výkonu myslím si, že nebude mať problém udržať si miesto v zostave žiakov. Samozrejme hostia sa nechceli, len tak ľahko odovzdaťa preto stále hrozili rýchlymi proti útokmi, čo stálo našich obrancov dosť síl / však Erik / aby neušli a nedali nám gól. Hra sa striedala z jednej strany na druhú a mali sme aj šance zvýšiť vedenie no nedali sme gól a ako sa hovorí keď nedáš dostaneš. Po rýchlom protiútoku sme dostali gól a polčas sa skončil 1:1. Počas prestávky sme si povedali pár slov, čo treba zlepšiť, ako využívať šance / však Peter / a výsledok snaženia sa musí dostaviť.V druhom polčase sme dali šancu aj náhradníkom, aby ukázali, ako vedia hrať futbal ,  niektorý dnes nemali  svoj deň / že Marek /. Druhý polčas sme boli lepším mužstvom jednoznačne sme ovládli hru, len vytúžený gól nie a nie dať. Nakoniec sa to podarilo Peterovi Mičáňovi. Postupne sme prestriedali, keďže na lavičke sme mali ešte dvoch chlapcov z prípravky a to Andreja a Patrika Meleka. Chlapci sa zapojili do hry s chuťou, chceli ukázať, že vedia hrať futbal aj keď sú ešte len v prípravke, čo sa im skoro na konci podarilo aj strelením gólu. Za prevdvedený výkon chcem všetkým chlapcom poďakovať a popriať im, aby boli stále naladený  na víťaznej vlne.